WITAJ, ZNAJDUJESZ SIĘ NA KATALOGU OPOWIADAŃ O AUSTRALIJSKIM ZESPOLE 5 SECONDS OF SUMMER.
MOŻESZ TUTAJ ZGŁOSIĆ SWOJE OPOWIADANIE, ALE TEŻ ZNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION DO CZYTANIA. ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO INFORMOWANIA O NOWYCH ROZDZIAŁACH I ZAPOZNANIA SIĘ Z PORADNIKIEM PISARSKIM.
MAMY NADZIEJĘ, ŻE MIŁO SPĘDZISZ TUTAJ CZAS.
ADMINISTRACJA

Najbliższa aktualizacja: marzec
Najbliższe nowe rozdziały: 28 luty

Aktualizacja [27] + Nowe rozdziały

Ostatnio za bardzo Was pochwaliłam, więc dzisiaj znów mało informacji o nowościach, dlatego też po raz kolejny łączymy aktualizację z rozdziałami. 


AKTUALIZACJA

Stan przed aktualizacją: 84
Stan po aktualizacji: 92
Blogi usunięte z katalogu: 0
Blogi dodane do katalogu: 7

ASHTON: 29
CALUM: 15
LUKE: 53
MICHAEL: 13


Blogi dodane:


NOWE ROZDZIAŁY

Chapter 5
"Czasami mam wrażenie, że w moim życiu brakuje wspomnień z kimś kto miał duży wpływ na nie. Najgorsze w tym wszystkim jest to że, przyznałam się przed sądem do popełnienia czynu o którym w ogóle nie miałam pojęcia.."

Rozdział 3
"Nikt nie chce poznać wariatki, nikt nie odezwie się do dziewczyny mającej problemy z własną psychiką. Normalni ludzie trzymają się do takich jak ja z daleka. Odsuwają ich na drugi plan, myśląc, że w ten sposób skreślą ich z tego świata."

07 Zbieg okoliczności.
"Obudził się z uporczywym bólem głowy. Z jego ust wydobył się jęk niezadowolenia, kiedy usiadł prosto na łóżku. Powoli otworzył oczy, mrużąc je pod wpływem światła, które wpadało przez odsłonięte okno. Rozejrzał się dookoła widząc białe ściany z jakimiś rysunkami i brązowe biurko, a na nim laptop. Nagle jakby zapomniał o bólu zdając sobie sprawę, że nie leży w swoim łóżku tylko… no właśnie. Jak nie w swoim to czyim?"

X
"- Och! I jest nasza piękna, najwspanialsza na świecie, utalentowana Swotch! -wrzeszczy tak, że każda osoba znajdująca się na korytarzu słyszy tą wypowiedź. -Czy wspominałem już, że jest piękna?
- Czy ty, Calumie, pragniesz zabrać mi dziewczynę? -mówi żartobliwym tonem Luke.
- Walka wręcz czy na motyki?
- Chyba miałeś na myśli szpadle, debilu -śmieje się blondyn.
- O, nie, mój drogi przyjacielu. Prawdziwi faceci walczą na motyki."


1 komentarz:

  1. Czy mogę też prosić o dodanie mojego bloga? :)
    http://w.tt/1SsBdBl
    Dla wszystkich fanów 5sos i nie tylko! ;D

    OdpowiedzUsuń

© Agata | WS | x x.