WITAJ, ZNAJDUJESZ SIĘ NA KATALOGU OPOWIADAŃ O AUSTRALIJSKIM ZESPOLE 5 SECONDS OF SUMMER.
MOŻESZ TUTAJ ZGŁOSIĆ SWOJE OPOWIADANIE, ALE TEŻ ZNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION DO CZYTANIA. ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO INFORMOWANIA O NOWYCH ROZDZIAŁACH I ZAPOZNANIA SIĘ Z PORADNIKIEM PISARSKIM.
MAMY NADZIEJĘ, ŻE MIŁO SPĘDZISZ TUTAJ CZAS.
ADMINISTRACJA

Najbliższa aktualizacja: marzec
Najbliższe nowe rozdziały: 28 luty

Redakcja


Administrator
Osiemnastoletnia dziewczyna podążająca za pasjami, którymi jest pisanie i teatr. Tworzę swoich kilka blogów, z czego tylko jeden został ukończony. Zazwyczaj nie znajduję w domu chwili wytchnienia, odpoczywam dopiero w nocy, a Katalog 5SOS traktuję jako coś w rodzaju odskoczni. W końcu nie będę musiała tak bardzo skupiać się na pomysłach, błędach, interpunkcji etc. Jestem strasznie uczulona na błędy składniowe czy ortograficzne, więc gdy prawdopodobnie zobaczę je w zakładce, którą się zajmuję, zacznę je poprawiać. Pisanie o sobie nigdy mi nie wychodzi, więc na tym zakończę.
Administrator
Zielonowłosa miss Antarktydy. Jak na człowieka, który nie ma uczuć, posiadam ich dosyć sporo. Zawodowo uprawiam prokrastynację i nadal zastanawiam się w jaki sposób mogę na tym w przyszłości zarobić. Czasem jestem dosyć chamska i przez całe życie zmagam się z poczuciem winy, że kogoś uraziłam. Swoją przygodę z fanfiction zaczęłam od Dramione i nadal chętnie do tego wracam. Obecnie prowadzę Bajkowe Zwiastuny, piszę jedno fanfiction, a drugie mam w planach. Uzależniona od Supernatural i Magii Kłamstwa. Kiedyś założę hodowlę pingwinów i będę bogata.

Administrator
Nienawidzę pisać o sobie, ale skoro muszę... Mam siedemnaście lat i wprost uwielbiam zakładać coraz to nowe blogi, co może podchodzić pod nałóg. Mieszkam nad morzem, kocham pisać i rysować, głównie mangę. Mam milion pięćset sto dziewięćset pomysłów na minutę, zwłaszcza, jeśli chodzi o opowiadania. Dopiero niedawno nauczyłam się je kończyć. Nie bardzo wiem, co jeszcze mam tutaj napisać, więc nie będę się męczyć dalej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Agata | WS | x x.