WITAJ, ZNAJDUJESZ SIĘ NA KATALOGU OPOWIADAŃ O AUSTRALIJSKIM ZESPOLE 5 SECONDS OF SUMMER.
MOŻESZ TUTAJ ZGŁOSIĆ SWOJE OPOWIADANIE, ALE TEŻ ZNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION DO CZYTANIA. ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO INFORMOWANIA O NOWYCH ROZDZIAŁACH I ZAPOZNANIA SIĘ Z PORADNIKIEM PISARSKIM.
MAMY NADZIEJĘ, ŻE MIŁO SPĘDZISZ TUTAJ CZAS.
ADMINISTRACJA

Najbliższa aktualizacja: marzec
Najbliższe nowe rozdziały: 28 luty

Organizacyjnie

Mamy końcówkę roku, a wraz z nią na K5SOS zaszły pewne zmiany i udoskonalenia. Do załogi dołączyły trzy dziewczyny; spectrum, dajmond i Koneko, o których więcej dowiedzie się w zakładce "Redakcja". 
Prócz tego pojawiły się pierwsze akcje, organizowane wspólnymi siłami, na które serdecznie zapraszamy. 

BLOG MIESIĄCA - rozpoczął się pierwszy etap. Możecie już zgłaszać blogi, które Waszym zdaniem zasługują na to miano. Oczywiście w odpowiedniej zakładce. Komentarze z adresami blogów będą przyjmowane do 30 stycznia. 
NOWE ROZDZIAŁY - zapraszamy do zostawiania informacji odnośnie nowych rozdziałów na Waszych blogach. Posty zbiorowe będą pojawiać się raz w tygodniu (piątki lub soboty), a zajmować się nimi będzie Koneko.
CZYTELNICY POLECAJĄ - jeśli chciałbyś polecić jakiegoś bloga jako jego czytelnik, to ta zakładka jest dla Ciebie idealna. Wystarczy, że skomentujesz ją podając kilka informacji, a wspomniany przez Ciebie blog trafi w poście na stronę główną! Zajmować się tym będzie dajmond.
 Mamy nadzieję, że mimo mrozu za oknami zespołowo ogrzejemy atmosferę na blogu. Zapraszamy więc do brania udziału w akcjach i wspólnej zabawy :) 

1 komentarz:

© Agata | WS | x x.