WITAJ, ZNAJDUJESZ SIĘ NA KATALOGU OPOWIADAŃ O AUSTRALIJSKIM ZESPOLE 5 SECONDS OF SUMMER.
MOŻESZ TUTAJ ZGŁOSIĆ SWOJE OPOWIADANIE, ALE TEŻ ZNALEŹĆ CIEKAWE FANFICTION DO CZYTANIA. ZACHĘCAMY RÓWNIEŻ DO INFORMOWANIA O NOWYCH ROZDZIAŁACH I ZAPOZNANIA SIĘ Z PORADNIKIEM PISARSKIM.
MAMY NADZIEJĘ, ŻE MIŁO SPĘDZISZ TUTAJ CZAS.
ADMINISTRACJA

Najbliższa aktualizacja: marzec
Najbliższe nowe rozdziały: 28 luty

Nowe rozdziały [15.04 - 20.04]

Dzisiaj na swoje rozdziały zapraszają:


12.Wal się
http://feather-ff.blogspot.com/
"- Taylor ci coś zrobiła? - od razu zareagowałam. Luke stał naprzeciwko mnie, a dłonie miał zaciśnięte na mojej twarzy. Stał blisko, za blisko.
- Nie. - Wymamrotałam.
- Więc co się stało?
- Ty się stałeś - pożałowałam swojej odpowiedzi, gdyż Luke zacisnął usta w wąską linię, co oznaczało, że jest zły, a to nie wróżyło nic dobrego."

Rozdział 12
http://i-need-your-help-fanfiction.blogspot.com/
"Chciałbym ją nienawidzić. Tak byłoby łatwiej, gdybym za każdym razem, gdy się odzywa zaczynał na nią wrzeszczeć albo gdyby przechodziła koło mnie podstawiałbym jej nogę tylko po to, aby zobaczyć bliskie spotkanie jej nosa z twardą podłogą. Chciałbym, ale wtedy ją spotykam i widzę jak bardzo jej na wszystkim zależy. Nie chciała żeby komukolwiek z nas coś zagroziło. Wiem, że ją kocham i nie potrafię tego zmienić, a nawet nie chcę, bo gdybym to zrobił zniszczyłbym ją swoją nienawiścią."

Epilog
http://short-stories-koneko.blogspot.com/p/sex.html
"– Powiedz mi, Calum… jak byś zareagował, jakbym ci oznajmiła, że jestem w ciąży? – zapytałam niepewnie, bojąc się jego reakcji. Nigdy wcześniej nie rozmawialiśmy na takie tematy, więc nie wiedziałam, czego powinnam się spodziewać.
Zesztywniał. Momentalnie spiął mięśnie i zacisnął powieki oraz pięści. Jego oddech stał się urywany, jednak tylko przez moment. Miałam przeczucie, że to nie wróży niczego dobrego."

Rozdział 12: "Ona woli inne lody"
http://ballerina-fanfiction.blogspot.com
"– Co, Ruda, też byś chciała loda, nie? Ale chyba nieco innego – powiedział mściwym tonem, wprawiając mnie w zdumienie i jednocześnie zażenowanie.
– Ty perwersyjny… – zaczęłam.
– Wystarczy samo dupku – zaśmiał się.
– Nie przerywaj mi, ty niekulturalna kreaturo!"


Rozdział 17 "Będę czekał"
http://areyoujealousyet-tlumaczenie.blogspot.com/
"Wróciłam do hotelu z Niallem, trzymał rękę wokół mojego ramienia. Moja warga była rozerwana i oko. Było czarne jak węgiel. Okej wyolbrzymiam, ale było czarne i jeszcze niebieskie oraz fioletowe, a moja gałka oczna była czerwona.
Ślicznie.
-Woah, co się stało? – Calum powiedział jak mnie zobaczył.
-Niall mnie uderzył – wzruszyłam.
-Co?!"


Rozdział 10.
http://world-of-liars-fanfic.blogspot.com/
"- Cześć mała. - dziewczyna uniosła głowę patrząc na mnie, zapewne zastanawiając się czego chcę. - Składasz się może z selenu, potasu i krzemu? - dziewczyna wyglądała na zażenowaną. - Bo jesteś seksi. - powiedziałem uśmiechając się od ucha do ucha i robiąc najseksowniejszą pozę na jaką było mnie stać. Czekałem na komentarz ze strony dziewczyny, jakieś podziękowanie za komplement czy coś.
- Eh, Lukey, Lukey, Lukey. Jestem dumna z twoich jakże zaskakujących umiejętności chemicznych, ale... proszę cię.
- To miał być komplement, Mel.
- Yhym.
- Jesteś taka beznamiętna. 
- Dziękuję.
- To akurat nie był komplement. - powiedziałem lekko obruszony. - Dziwadło. - dodałem ciszej.
- Miło mi, ja Melody. - powiedziała dziewczyna i wstała, odchodząc gdzieś dalej. Zostawiła mnie samego. Nagle znużył mnie sen. Zasnąłem. Obudziłem się po jakichś 15 minutach. Nie widziałem nigdzie Grey. Stwierdziłem, że pewnie jest w toalecie, albo coś. Nie przeszło mi przez myśl, że może jej się właśnie w tym momencie dziać coś złego."

Rozdział 24
http://suicide-luke-hemmings-ff.blogspot.com/

"Otworzyła drzwi i niemal wepchnąłem ją do mieszkania.Nogą zamknąłem drzwi,przypierając ją do ściany.Nigdy nie czułem czegoś takiego.Całowałem ją jak wariat,napawając się każdą wspólną sekundą. Nie chciałem oderwać się od jej malinowych ust.Były jeszcze lepsze niż sobie wyobrażałem.
Całowałem ją jakby jej usta były powietrzem,którego potrzebowałem.
Całowałem ją jakby te usta były kokainą,a ja zapalonym narkomanem.
Całowałem ją jakby ten pocałunek mógł uratować komuś życie.
Mnie.
Całowałem ją tak,jakbym miał umrzeć,gdybym przestał.
Chwyciłem ją za uda i podniosłem.Od razu oplotła swoje nogi wokół mnie.Zacząłem składać krótkie pocałunki na jej szyi.Nie jestem w stanie opisać tego uczucia,gdy moje usta stykały się z jej delikatną skórą."

2 komentarze:

  1. kiedy kolejne nowe rozdziały?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Wydaje mi się, że Koneko doda nowe rozdziały w poniedziałek.

      Usuń

© Agata | WS | x x.